wtorek, 6 kwietnia 2010

Wprowadzenie

Witam
O czym będzie ten blog? Blog będzie przedstawiał fikcyjny setting, którego wydarzenia mają miejsce podczas wojny w Zatoce Perskiej w 2010. Trzeciej wojny w Zatoce Perskiej...

Celem tej witryny będzie przedstawianie wydarzeń, które będą przekładały się na scenariusze gier bitewnych różnych systemów. Więcej szczegółów będzie można wyczytać w kolejnych postach, gdzie przedstawione będzie kalendarium wydarzeń konfliktu. W blogu przedstawiane będą "byłe", "obecne" i "przyszłe" wydarzenia jakie zaszły, zachodzą lub zajdą podczas trwania konfliktu. Sam konflikt będzie przedstawiony w różnej skali, począwszy od skali plutonu, gdzie najmniejszym elementem będzie jeden żołnierz lub grupa ogniowa, przez skalę kompanijną (oddziały i plutony), aż po dywizyjną (plutony i kompanie).

Blog z całą pewnością nie będzie powstawał regularnie. Będą to raczej wpisy sytuacyjne, stworze potrzebą chwili, aczkolwiek postaram się, żeby nie zabrakło również takich, gdzie przedstawione fakty będą dość realistyczne i przemyślane. Postaram się w treści postów wrzucać zdjęcia i filmiki, które można znaleźć na wielu serwisach internetowych. Od razu w tym miejscu chcę zaznaczyć, że nie mam zamiaru wykorzystywać ich w celach zarobkowych :) Ot jako miły dodatek cieszący oko. Prowadzę już jeden blog, gdzie pisuję dość nieregularnie, ten jest drugi, a w zamyśle mam jeszcze jeden poświęcony operacjom i potyczkom lotniczym współczesnego pola walki.

To chyba tyle słowem wstępu. Miejmy nadzieję, że blog będzie utrzymywał poziom, i że sam utrzyma się w sieci ;)

Pozdrawiam
Thomas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz